Senyor Yetişkin Üyelerimiz İçin

60 yaşına gelmiş bir birey normal şartlarda yaklaşık 7 kg kadar kas kaybetmiştir ve aslında yaşlılık, kas kayıplarıyla çok paralel gider. Kaybettiğiniz kasları yerine koyduğunuzda her geçen ay bedeninizin gençleştiğini gözlemler, hareketlerinizin hızlandığını ağrılarınızın azaldığını ve yok olduğunu, kemik yoğunluğunuzun arttığını görürsünüz. Gençleşmeniz, eskisi gibi hissetmeniz kas miktarınızla çok kuvvetli bir ilişki içindedir. 

Yıpranmaya başlamış eklemler, teşhisi olan iskelet sistemi ve eklem rahatsızlıkları büyük özen ve dikkatle çalışmayı gerektirir. Pros’Fit uzmanları kaslarınızı güçlendirirken fizyoterapi eğitimlerinden ve tecrübelerinden faydalanır, seanslarınızı uygularken sizi hem salgından sakınır, hem de kas eklem ve dokularınızı koruyarak kaslarınızı güçlendirir.

Yaş almanın olumsuz etkilerini durdurmak için, azalmış hareket hız ve kabiliyetini tekrar 10,20 sene önceki zamanlarınıza döndürmek için, kaybettiğiniz kasları yerine koyup, tekrar güçlenmeniz ve hareket kabiliyetinizin artması için, protez ameliyatlarının bedeninizde bıraktığı olumsuzlukları telafi edip kaslarınızı tekrar güçlendirmek için ya da ameliyat öncesi doktorunuzun tavsiye ettiği kas miktarını arttırmak için, yıldan yıla artan eklem ve omurga ağrılarınızın geçivermesi için, kemik erimesinin durması ve hastalığın gerilemesi için, günlük hayatta düşmelerden korunmak için, daha uzun mesafeler yürüyüp, kolayca merdiven inip çıkabilmek için, konforlu, güvenli ve koşup zıplamadan, terlemeden kaslarınızı güçlendirmek için;

Kas Güçlendirme hizmetimizi fizyoterapistinizle birebir ve 25 dakikalık güvenli ve konforlu seanslarla alabilirsiniz.

Add Your Comment

HEMEN ARA