Değerli üyelerimiz,

2016 yılında başlayan yolculuğumuzda şehirde yaşama pahasına bedenlerimizin yıpranmasına, gü.süzleşmesine, şeklinin bozulmasına aslında en önemlisi zamanından önce yaşlanmaya çözüm olmak istedik. Sorun şehir yaşamının getirdiği güç kullanmayı gerektirmeyen hayat ve kas kaybı olduğuna göre çözüm belliydi; kasların kaybına engel olmak!

Kas kaybını önlemek, kas güçlendirmek denince, karşımızdaki var olan yöntemlerin en iyisini bulmamız gerekiyordu, aradığımız mükemmel çözümü ABD’de bulduk. Çok etkili, üstelik çok da güvenli bir teknikti, tekniğin mükemmelliğini destekleyen makinalar da üretilmişti. Herşey tamam demeden önce bir ilave yaparak çalıştırıcıları işinde uzman fizyoterapistlerle değiştirdik. Böylece üyelerimizin koşulsuz güvenebileceği, fayda alacağı bir merkez olma hayallerimizi gerçekleştirmiş olduk.

İşte şimdi herşey tam oldu diye düşünürken, bize üye olmuş binlerce insanın tecrübeleri, bizim edindiğimiz tecrübeyle verdiğimiz hizmeti toplam 4 ana başlığa çıkardık. İşte şimdi olmuştu, bütüncül bir yaklaşımla, şehirde yaşamak zorunda kalan, çocuklarının eğitimi, sağlığı, kendi gelecekleri için çalışıp didinen, şimdiki ve gelecekteki sağlıkları için fazladan vakit bile bulamayan insanlara birbirinden etkili çözümler sunmaya başlamış olduk.

Bununla bitmedi elbette, hizmet verdiğiniz şehir insanı, kapsamı oldukça genişlemiş olan, ‘Sağlıklı İnsan’ olsa da her bireye özel bir hizmet vermek, çoğu zaman sıkıcı gelen egzersizi daha eğlenceli hale getirmek, herkesin kendi sağlık geçmişi ve ihtiyaçlarına uygun yaklaşmak, motivasyonunu korumak, şimdiye kadar başarılan her şeyden daha önemli bir meydan okuma olarak karşımıza çıktı. Ne mutlu bize ki, hemen herkes takdir etti çabamızı, aldıkları olumlu sonuçlar, gençleşen, ağrısız, yorulmayan, dik duran, incelen bedenleriyle hem mutlu oldular, hem de bizi çok mutlu ettiler, ediyorlar.

Hayat şartları devam etmemizi güçleştirse de, biz burada durmaya, yerimizi korumaya söz verdik. Biz hep yanınızdayız, vatandaşlarımızı salgından da koruyacağız, hızla yaşlanmaktan da, ağrılardan da koruyacağız, deforme olmuş eklemlerden, birikmeye can atan fazla yağlardan da, duruş bozukluklarından da koruyacağız.

Siz de bize katılın, ailemizin bir parçası olun çok isteriz. İnsan güçlü olunca herşey vız gelir. Siz güçlü olun, her şeyle baş edebilin istiyoruz. Unutmayın haftada iki kere işe giderken bile olur, öğlen arasında ya da eve dönerken bile… Çalışmıyorsanız günün her saati sizin. Siz yeter ki gelin ve güçlü kalın, biz burada size hizmet vermek için hazırız.

Saygılarımızla

PROS’Fit

HEMEN ARA