PROS'Fit ile Yenilenin

Sağlılı yöntemlerle tanışın
Haftada 2 gün sadece 25 dakikanızı ayırarak, günlük kıyafetleriniz ile kısa sürede kaslarınızı güçlendirin, ağrılarınızdan kurtulun, gençleşin...

Senyor Yetişkin Üyelerimiz İçin

60 yaşına gelmiş bir birey normal şartlarda yaklaşık 7 kg kadar kas kaybetmiştir ve aslında yaşlılık, kas kayıplarıyla çok paralel gider. Kaybettiğiniz kasları yerine koyduğunuzda her geçen ay bedeninizin gençleştiğini gözlemler, hareketlerinizin hızlandığını ağrılarınızın azaldığını ve yok olduğunu, kemik yoğunluğunuzun arttığını görürsünüz. Gençleşmeniz, eskisi gibi hissetmeniz kas miktarınızla çok kuvvetli bir ilişki içindedir.

Yıpranmaya başlamış eklemler, teşhisi olan iskelet sistemi ve eklem rahatsızlıkları büyük özen ve dikkatle çalışmayı gerektirir. Pros’Fit uzmanları kaslarınızı güçlendirirken fizyoterapi eğitimlerinden ve tecrübelerinden faydalanır, seanslarınızı uygularken sizi hem salgından sakınır, hem de kas eklem ve dokularınızı koruyarak kaslarınızı güçlendirir.

Yaş almanın olumsuz etkilerini durdurmak için, azalmış hareket hız ve kabiliyetini tekrar 10,20 sene önceki zamanlarınıza döndürmek için, kaybettiğiniz kasları yerine koyup, tekrar güçlenmeniz ve hareket kabiliyetinizin artması için, protez ameliyatlarının bedeninizde bıraktığı olumsuzlukları telafi edip kaslarınızı tekrar güçlendirmek için ya da ameliyat öncesi doktorunuzun tavsiye ettiği kas miktarını arttırmak için, yıldan yıla artan eklem ve omurga ağrılarınızın geçivermesi için, kemik erimesinin durması ve hastalığın gerilemesi için, günlük hayatta düşmelerden korunmak için, daha uzun mesafeler yürüyüp, kolayca merdiven inip çıkabilmek için, konforlu, güvenli ve koşup zıplamadan, terlemeden kaslarınızı güçlendirmek için;

Kas Güçlendirme hizmetimizi fizyoterapistinizle birebir ve 25 dakikalık güvenli ve konforlu seanslarla alabilirsiniz.

Genç Yetişkin Üyelerimiz İçin

Sıkılaşma, beslenme şeklinden bağımsız kalıcı incelme, duruş bozukluğuna çözüm, vücut hatlarında sizin için ideal ölçü ve oranlar, eklem ve omurga koruması, diz, bel boyun sırt ağrıları gibi eklem ve omurga ağrılarınızın geçmesi, kısaca zamanı durdurmak için;

Kas Güçlendirme hizmetimizden haftada 2 defa günde 25 dakika birebir antrenmanı fizyoterapistiniz eşliğinde alır ve daha ilk ay bittiğinde vaat edilen faydaların işaretlerini kesin olarak görürsünüz.

Ağrısız, katılıktan kurtulmuş esnek bir vücut , günlük hayatta sakatlanma risklerinden uzaklaşmış, azalıp yok olan migren atakları, düzelen duruş ve neredeyse masaja yakın rahatlama hissi için;

Myo Fascial Stretching (Kas ve fasya esnetmeleri)

Belli bir periyoda sokmaksızın, ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta veya kas güçlendirme hizmetimizin hemen arkasına fizyoterapistiniz eşliğinde, birebir ve 25 dakikalık seanslar halinde alabilirsiniz, ilk seanstan itibaren faydaları görmeye başlarsınız.

Dolaşım bozukluğundan dolayı tüm vücudunuzda oluşan ödemi lenf kanallarından vücut dışına atıp incelmek için, yağ hücrelerinin hacmini küçültüp incelmek için, deri altındaki Hyaluronic asit seviyesini arttırıp cilde dolgunluk ve tazelik kazandırmak için, deri üstündeki portakal kabuğu görüntüsünü azaltarak yok edip selülit görünümüne son vermek için ve rahatlatıcı masaj etkisi ve bonus etkileri için;

Madero Terapi hizmetini fizyoterapist ve doktor terapistinizden alabilirsiniz. Uygulama bölgelerini vücudunuzun bel altı, bel üstü veya tüm vücut şeklinde seçebilir, 1 ya da 2 saatlik seanslarla, mümkün mertebe 10 gün arka arkaya aldığınız randevularla, gerçekleştirebilirsiniz.

(Cildinize uygun doğal, ağaç ekipmanlar ve Arte de Huile yağlarıyla uygulanır)

Migren ve diğer baş ağrılarınının atak sıklığını azaltmak için, fibromiyalji ağrıları, bel boyun sırt ağrıları, kas ağrıları gibi sorunlar için, tutulmalar için;

Sporcu Masajı hizmetini fizyoterapistinizden 25 dakikalık size özel ve birebir seanslar şeklinde alabilirsiniz.

Henüz Yetişme Çağında Olan Üyelerimiz İçin

Büyüme çağındaki genç üyelerimiz, ergenliğin getirdiği duygusal yapı ve elektronik ekranlar nedeniyle duruş bozukluğu sonucuyla karşılaşıyor ve bu durum ilerideki iskelet sistemi sağlıklarını olumsuz etkiliyor. Skolyoz, kifoz, bel-boyun düzleşmesi çok yaygın görülüyor. Şu an gençlikle ağrı hissetmeseler de ilerideki yaşamlarını olumsuz etkileyecek bu durumlardan kurtulmaları güçlü kaslarla mümkün oluyor. Salgın nedeniyle ya da salgından bağımsız hareketsiz, kapalı ve korunaklı yaşam nedeniyle kas gelişimlerini tamamlayamayan genç bireyler, aşırı kalorili beslenmenin de etkisiyle daha kolay kilo alıp, yetersiz hareket nedeniyle fazla yağları daha zor eritiyorlar.

Dikkatleri kısa sürede dağılan genç bireyler için, 25 dakikalık uzman fizyoterapist eşliğinde birebir hizmet almak, hem kısa sürede hem de direkt sonuca götürmesi bakımından büyük avantaj sunuyor, bedenlerine estetik ve sağlık getiriyor.

Düzgün bir duruş, güçlü kaslar, sağlıklı bir gelişim için, teşhisi konulmuş omurga problemleri için, hareketsiz yaşamın getirdiği fazla yağlardan kurtulmak için, sağlıklı, ince, vücut ölçü ve oranları bakımından ideal olmak için;

Kas Güçlendirme hizmetimizden haftada 2 veya 3 defa, uzaman fizyoterapist eşliğinde faydalanabilirsiniz. 1 seansı 25 dakika süren yoğun antrenman sayesinde sıkılmaya fırsat bulamadan birebir hizmet alarak sonuca gidersiniz.

Sakatlık veya Klinik sorunlar Yaşayan Üyelerimiz için

Sakatlık yaşayan profesyonel sporcular amatör kulüplerde yeterli hizmet alamayabiliyor. Rehabilitasyon amaçlı kas güçlendirme için Fizyoterapist eşliğinde, eski sağlığınıza ve işlevinize dönebilmek için birebir seanslarla sonuç odaklı ve güvenli egzersizler yapabilirsiniz.

Bunun yanında doktorunuz koyduğu teşhisle ilgili size güvenli kas güçlendirme egzersizi önermiş olabilir. Romatizmal hastalıklar, omurga problemleri, ankilozan spondilit, fibromiyalji, bel-boyun düzleşmesi ve fıtıklar, kalça eklemlerinde kireçlenmeler, menüsküs yırtıkları ve dizde kireçlenmeler, kondromalazi patella, sinovit, nekroz, osteoporoz gibi teşhisi konulmuş bu tür rahatsızlıklarda kas güçlendirme çok önemli fayda sağlar.

Egzersizle desteklendiğinde olumlu ilerleme kaydedecek teşhisi konmuş hastalıklarınıza ve sakatlıklarınıza yönelik, ihtiyaçlarınıza, sağlık geçmişinize, ameliyat geçmişinize uygun;

Kas Güçlendirme Egzersizi yapabilir ve yine ihtiyaç varsa Myo Fascial Stretching hizmetimizle birebir, güvenli bir şekilde kaslarınızı kuvvetlendirir ve esnekliğinizi arttırırsınız.

Günde 25 dakika haftada iki defa kas egzersizi ve istediğiniz sıklıkta ya da kas güçlendirme egzersizinin peşi sıra 25 dakika kas ve fasya esnetmesi seanslarıyla sağlığınıza kavuşma yolunda hızla ilerler, semptomatik ağrılarınızdan kurtulursunuz.

Paketlerimiz

Tüm Vücut
1 Saat 50 Dakika x5
8000TL
Hemen Arayın
Yarım Vücut
50 Dakika x 5
4000TL
Hemen Arayın
Yüz Yogası + Yüz Madero
50 Dakika x5
3500TL
Hemen Arayın
HEMEN ARA