Sakatlık veya Klinik sorunlar Yaşayan Üyelerimiz için

Sakatlık yaşayan profesyonel sporcular amatör kulüplerde yeterli hizmet alamayabiliyor. Rehabilitasyon amaçlı kas güçlendirme için Fizyoterapist eşliğinde, eski sağlığınıza ve işlevinize dönebilmek için birebir seanslarla sonuç odaklı ve güvenli egzersizler yapabilirsiniz.

Bunun yanında doktorunuz koyduğu teşhisle ilgili size güvenli kas güçlendirme egzersizi önermiş olabilir. Romatizmal hastalıklar, omurga problemleri, ankilozan spondilit, fibromiyalji, bel-boyun düzleşmesi ve fıtıklar, kalça eklemlerinde kireçlenmeler, menüsküs yırtıkları ve dizde kireçlenmeler, kondromalazi patella, sinovit, nekroz, osteoporoz gibi teşhisi konulmuş bu tür rahatsızlıklarda kas güçlendirme çok önemli fayda sağlar. 

Egzersizle desteklendiğinde olumlu ilerleme kaydedecek teşhisi konmuş hastalıklarınıza ve sakatlıklarınıza yönelik, ihtiyaçlarınıza, sağlık geçmişinize, ameliyat geçmişinize uygun;

Kas Güçlendirme Egzersizi yapabilir ve yine ihtiyaç varsa Myo Fascial Stretching hizmetimizle birebir, güvenli bir şekilde kaslarınızı kuvvetlendirir ve esnekliğinizi arttırırsınız.

Günde 25 dakika haftada iki defa kas egzersizi ve istediğiniz sıklıkta ya da kas güçlendirme egzersizinin peşi sıra 25 dakika kas ve fasya esnetmesi seanslarıyla sağlığınıza kavuşma yolunda hızla ilerler, semptomatik ağrılarınızdan kurtulursunuz.

HEMEN ARA