Henüz Yetişme Çağında Olan Üyelerimiz İçin

Büyüme çağındaki genç üyelerimiz, ergenliğin getirdiği duygusal yapı ve elektronik ekranlar nedeniyle duruş bozukluğu sonucuyla karşılaşıyor ve bu durum ilerideki iskelet sistemi sağlıklarını olumsuz etkiliyor. Skolyoz, kifoz, bel-boyun düzleşmesi çok yaygın görülüyor. Şu an gençlikle ağrı hissetmeseler de ilerideki yaşamlarını olumsuz etkileyecek bu durumlardan kurtulmaları güçlü kaslarla mümkün oluyor. Salgın nedeniyle ya da salgından bağımsız hareketsiz, kapalı ve korunaklı yaşam nedeniyle kas gelişimlerini tamamlayamayan genç bireyler, aşırı kalorili beslenmenin de etkisiyle daha kolay kilo alıp, yetersiz hareket nedeniyle fazla yağları daha zor eritiyorlar.

Dikkatleri kısa sürede dağılan genç bireyler için, 25 dakikalık uzman fizyoterapist eşliğinde birebir hizmet almak, hem kısa sürede hem de direkt sonuca götürmesi bakımından büyük avantaj sunuyor, bedenlerine estetik ve sağlık getiriyor.

Düzgün bir duruş, güçlü kaslar, sağlıklı bir gelişim için, teşhisi konulmuş omurga problemleri için, hareketsiz yaşamın getirdiği fazla yağlardan kurtulmak için, sağlıklı, ince, vücut ölçü ve oranları bakımından ideal olmak için;

Kas Güçlendirme hizmetimizden haftada 2 veya 3 defa, uzaman fizyoterapist eşliğinde faydalanabilirsiniz. 1 seansı 25 dakika süren yoğun antrenman sayesinde sıkılmaya fırsat bulamadan birebir hizmet alarak sonuca gidersiniz.

Add Your Comment

HEMEN ARA